Terra Militaris

Terra Militaris to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, która nie wymaga pobierania. Zbuduj miasto, wyposaż bohaterów, rekrutuj armie, handluj, twórz sojusze, rozszerzaj wpływy i zdobądź dominację nad światem

Wybierz swoją cywilizację i zbuduj swoje imperium jako część jednej z czterech wielkich antycznych nacji: Egipt, Chiny, Persja lub Rzym. W tej przeglądarkowej strategii czasu rzeczywistego, Twoje imperium będzie rozwijać się poprzez 5 er: od czasów plemion aż do świetlistych imperiów. To Ty będziesz pisał historię!

W Terra Militaris dobra gospodarka może być kluczem do sukcesu. Odkryj wielką mapę świata jak również szlaki handlowe, wysyłając swoich kupców z rzadkimi towarami do dalekich miast. W Terra Militaris dostępne jest 9 różnych trybów walki w czasie rzeczywistym. Tocz wojny przeciwko armiom potworów i bossów NPC lub przeciwko tysiącom innych graczy. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi jednostkami, oblegaj, grab lub walcz o historyczne miasta i dominuj na polach bitew w tym dynamicznym świecie MMORTS.

proszę czekać...
ocena: 3.20/5 (głosy:5)

Lista gier

The Settlers Online

ocena: 3.67

Wraz z przyjaciółmi weź udział w niesamowitych przygodach czekających na was w świecie The Settlers. Eksploruj nowe wyspy i chroń swe imperium przed najprzeróżniejszymi zagrożeniami.

czytaj więcej »

Skyrama

ocena: 2.33

Witaj w naszej milutkiej grze lotniczej Skyrama! To wirtualne lotnisko otwiera przed Tobą nowe możliwości. Graj ze znajomymi i podróżuj po całym świecie. W Skyramie liczy się najbardziej kooperacja! Gracze latają do siebie, dzielą się ładunkiem i nie tylko w formacie MMO.

czytaj więcej »

Romadoria

ocena: 4.50

Wykaż się doświadczeniem, odkrywaj, walcz, podbijaj. Istnieje tylko jedno prawo: prawo silniejszego. Walcz o pozycję i władzę w królestwie, zyskaj taktyczną przewagę, oraz sławę na całym znanym świecie. Rozwiń stolicę i wyślij swoje Legiony do walki z tysiącami graczy.

czytaj więcej »

Kraina Wikingów

ocena: 4.27

Chyba nie ma osoby, której tematyka podbojów Wikingów byłaby obca i obojętna. Epickie filmy, pasjonujące książki, wzniosłe opowieści i niesamowite legendy... Ilość źródeł, w jakich pojawił się motyw Wikingów można by mnożyć w nieskończoność! Doba Internetu otwarła przed nami nowe możliwości, efektem czego jest rozbudowana i klimatyczna produkcja przeglądarkowa Kraina Wikingów.

czytaj więcej »

SpaceInvasion

ocena: 3.62

W grze strategicznej SpaceInvasion zostaniesz dowódcą imperialnego mocarstwa kosmicznego. Będziesz zdobywał niezbadane planety, zakładał kolonie i wydobywał surowce. Zbuduj sobie w tej grze strategicznej przemysłową infrastrukturę i instalacje obronne dla jej ochrony.

czytaj więcej »

Menelgame

ocena: 3.83

Menelgame jest satyryczną grą strategiczną. Celem gry jest doprowadzenie wirtualnego bohatera z roli bezdomnego do posiadacza pałacu. Oprócz zbierania puszek, można grać na instrumentach, kształcić się oraz przyjmować datki. Dzięki grupowaniu się w zespoły, gra posiada silny charakter portalu społecznościowego.

czytaj więcej »

« wstecz